تقارن سال جديد با حلول ماه نوراني رجب و ميلاد مولاعلي عليه السلام گرامي باد            

   يكشنبه 5 فروردين 1397

كلام روز

خداوند تبارک و تعالی فرمود : ای ابوطالب ! شما و فاطمه بنت اسد را ( در میان بندگانم ) تخصیص دادم به ولادت این فرزند پاک ، نجیب و پسندیده . نام او را « علی » گذاشتم ؛ و اسمش را از اسم خودم مشتق نمودم .


كلام رهبری

قرن هاست که درباره امیرالمؤمنین علیه السلام می نویسند و کم نوشته اند . نتوانسته اند درست تصویر کنند ؛ و بهترین ها معترف به عجز و تقصیر خودشان هستند.


تبليغات


آمار بازدید
گل محمدی المپیاد امیدهای استان تهران را بخشی از پازل ستاد 2020 برشمرد

در جلسه ی هم اندیشی دومین دوره ی مسابقات امیدهای آینده ی ورزش استان تهران که با ریاست گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ، روز شنبه ( مورخ 95/08/08 ) در سالن آمفی تئاتر اداره کل برگزار شد ، گل محمدی المپیاد امیدهای استان تهران را بخشی از پازل ستاد 2020 برشمرد .
در این جلسه که با حضور آقای میرزا آقابیک ( معاون توسعه ی امور ورزش ) و کلیه روسای ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان های تابعه و هیئت های ورزشی استان تهران برگزار گردید ، گل محمدی با تاکید بر برگزاری مطلوب رقابت های امیدهای ورزش استان تهران ، اهتمام ویژه ی روسای حوزه ها وادارات را در راستای هر چه بهتر برگزار شدن این رقابت ها خواستار شد ؛ و میزان بهره گیری مدیران ورزش استان تهران از ظرفیت های حداکثری در ایت راستا را مبنای ارزیابی عملکرد ایشان اعلان داشت .
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران چرایی برگزاری رقابت های امیدها را استخراج استعدادهای ناب ورزش استان تهران عنوان داشته و بر اساس این نگرش ، عدم استفاده از ورزشکاران ملی پوش و قهرمانان در این مسابقات را کمک به شکوفائی استعدادهای دیگر تلقی کرد . وی بر همین اساس ، توجه به قهرمانی را آخرین مرحله در برنامه ریزی مدیران بیان داشت تا تمرکز مدیریت حول محور استعدادیابی و تحقق آرمان المپیاد شکل پذیرد .

معاون توسعه ی ورزش اداره كل ورزش و جوانان استان تهران نیز استعداديابي و تقويت هيئت هاي ورزشی استان را از اهداف اصلي المپاد خواند . وی بهره مندي از تجربه ی چندين ساله در برگزاري جشنواره های فجر و مسابقات اميدهاي آينده ی ورزش پایتخت را زمینه ساز ثبت المپیاد سال جاری به عنوان برگی با ارزش در كارنامه ی ورزشي تهران دانست .

تاريخ  ارسال:يكشنبه 9 آبان 1395 - 09:29

کد:10378-1397
گفت و گو


فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

فرماندار شمیرانات : امیدواریم در انتخابات ، بزرگترین حادثه ی ملی رقم بخورد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

وضعیت ایران در المپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.