عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   چهارشنبه 21 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

در جلسه ی علنی عصر روز سه شنبه بهارستانی ها ( مورخ 95/08/11 ) ، آقای مسعود سلطانی فرد پس از کسب 193 رأی موافق از مجموع 274 رأی نمایندگان مجلس و جلب موافقت 70/43 درصدی آراء ایشان ، به عنوان سومین سکان دار عرشه ی وزارت ورزش و جوانان انتخاب شد .
سلطانی فر پس از اعلام برنامه های خود و دفاع از آنها در برابر دیدگاه های مخالفان و منتقدان ، سرانجام با اکتساب 193 رأی موافق ، 72 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع ، رأی اعتماد به برنامه ریزی خود را از نمایندگان مردم دریافت نمود .
وزیر جدید ورزش و جوانان در سال 1338 ه.ش در شهر تهران متولد شد . پس از کسب مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی ، به عنوان یک سیاستمدار اصلاح طلب همواره در مسئولیت های مختلف ایفای نقش نموده است .
در عرصه ی ورزش ، در سال های 1374 و 1375 به عنوان قائم مقام رئیس وقت سازمان تربیت بدنی و معاونت اداری و مالی این سازمان ، نسبت به مردم شریف ایران ادای دین نموده و به عنوان مسئول کمیته ی ورزش دولت یازدهم نیز فعالیت داشته است .
در میدان فرهنگ ، با حکم معاونت رئیس جمهور در سِمت ریاست سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، سر منشاء تحولات اثربخشی قرار گرفته است .
در کرسی علمی ، به عنوان عضو هیئت علمی عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب بوده است .
در مسانید سیاسی اجتماعی ، در نقش عضو سابق فراکسیون اصلاح طلبان در چهارمین دوره ی شورای اسلامی شهر تهران و عضو حزب اعتماد ملی فعالیت کرده است .
در حوزه ی اقتصاد ، به عنوان عضو غیر موظف هیئت مدیره ی سازمان منطقه ی آزاد کیش حضور داشته است .
در جلسه ی علنی عصر روز سه شنبه ی مجلس ( مورخ 95/08/11 ) که با موضوع اتخاذ رأی اعتماد به سه وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت خانه های ورزش و جوانان ، آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی - با حضور و دفاع رئیس محترم جمهور - برگزار گردیده بود ، مسعود سلطانی فر با کسب 70/43 درصد آراء موافق به عنوان وزیر جدید ورزش و جوانان انتخاب شد . وی در نخستین روز از تصدّی مسئولیت وزارت ورزش و جوانان ، به منظور افتتاح ورزشگاه نقش جهان ، به اصفهان عزیمت کرد .
آقایان سید رضا صالحی امیری و فخرالدین احمدی دانش‌آشتیانی نیز به ترتیب باکسب 65/45 و 57/29 درصد آراء موافق بعنوان وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر جدید آموزش و پرورش راهی وزارتخانه های خویش شدند .
شایان ذکر است : آقای رضا گل محمدی ( مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران ) شام سه شنبه در مراسم اختتامیه ی مسابقات بین المللی شطرنج جام پایتخت ، موفقیت دولت تدبیر و امید را در کسب رأی اعتماد به سه وزیر پیشنهادی به فال نیک گرفت .تاريخ  ارسال:شنبه 22 آبان 1395 - 12:00

کد:13382-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.