هشتم شوال , سالگرد تخريب مشاهد مشرفه ائمه بقيع عليهم السلام بر شيعيان جهان تسليت باد            

   شنبه 2 تير 1397

كلام روز

شد هشتم شوال ، عزادار بگریم * انگار محرم شده بگذار بگریم * تخریب قبوری که در آن جان جهان خفت * کی بود سزاوار ؟ سزاوار بگریم * آن حاجیه کز شوق رخش کعبه ترک خورد * ویرانه مزارش شده ، خونبار بگریم


كلام رهبری

تلخی دیگری که وجود دارد ، این است که در میان مجموعه‌ی مسلمانان و امت اسلامی کسانی پیدا شوند که با افکار پلید و متحجر و عقب ‌مانده و خرافی خود ، تجلیل از بزرگان و برجستگان و چهره‌های نورانی صدر اسلام را شرک بدانند ! کفر بدانند ! واقعاً این مصیبتی است . اینها همان کسانی هستند که گذشتگانشان قبور ائمه (علیهم‌السّلام) را در بقیع ویران کردند . آن روز که در دنیای اسلام ، از شبه‌قاره‌ی هند گرفته تا آفریقا ، علیه اینها قیام کردند .


تبليغات


آمار بازدید
معاون سامان دهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان : در تمام مناطق کشور از ارتباط فراهم آمده در شمیرانات الگوبرداری شود

اولین همایش هم اندیشی جوانان شهرستان شمیرانات در صبح برفی روز سه شنبه ( مورخ 95/11/05 ) در تالار امام خمینی دانشکده پزشکی شهید بهشتی ( ولنجک ) برگزار شد .
پس از سخنرانی آقای عزت الله خان محمدی ( فرماندار شهرستان شمیرانات ) و تقدیر و تشکر ایشان از رئیس اداره ی ورزش و جوانان به صورت خاص و مسئولین سایر ادارات دست اندر کار در برگزاری همایش به صورت کلی ، نماینده ی مجلس دانش آموزی شهرستان شمیرانات و 5 نفر از نخبگان جوان شهرستان شمیرانات در حوزه های پزشکی ، کارآفرینی ، تجارت الکترونیک ، هنر و سازمان های مردم نهاد به بیان مشکلات جوانان از دیدگاه های خود پرداختند .
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران نخستین مقام مسئول پاسخ گوی مشکلات جوانان بود .
در ادامه ، دکتر محمدرضا رستمی ( معاون سامان دهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ) ضمن تجلیل از مسئولین شهرستان شمیرانات درخصوص برگزاری همایش بزرگ هم اندیشی جوانان شمیرانی با مسئولین شهرستان ، استان و وزارت ورزش و جوانان ، اذعان داشت : در تمام مناطق کشور باید از ارتباط فراهم آمده بین جوانان و مسئولین شمیرانات الگوبرداری شود ؛ تا احساسات جوانان به صورت روشن و شفاف بازگو شده و مبنای تصمیم سازی های دولتمردان قرار گیرد .
معاون سامان دهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ، تبدیل ترس جوانان به اشتیاق به فعالیت را هنر دولتمردان دانست . وی در عین اشاره به ارائه و اجرایی شدن طرح هایی از قبیل بیمه ی ازدواج ، کارگاه های آموزشی 16 ساعته رایگان ، تشکیل مجمع خیرین ازدواج در تمامی استان ها و پرداخت تسهیلات 4 درصدی به ngo ها که در راستای حل معضلات بنیادی جوانان در دولت یازدهم صورت پذیرفته است ، اذعان داشت : با این همه ، اگر همه چیز خوب بود ، این همه آسیب اجتماعی در بین جوانان وجود نداشت .
دکتر رستمی تشکیل خانه ی جوان در تمام استان ها را فراهم آورنده ی امکان حضور جوانان در کنار یکدیگر و به اشتراگ گذاری و هم افزایی قابلیت ها و دارایی های ایشان چه به صورت فردی و چه به صورت اجتماعی و انجمنی دانست . وی با تأکید بر این مهم که تمام مجمع های استانی جوانان در مجلس ملی جوانان نماینده دارند ، از نقش آفرینی جوانان در کلیه ی تصمیمهای کلان دولتمردان خبر داد ؛ و با ارائه ی پیشنهاد تشکیل ngo های نظارتی ، نظارت جوانان بر عملکرد تمام بخش های دولت را خواستار شد . رستمی در یک جمله ی صریح گفت : « طرح از جوانان ؛ حمایت مالی از ما . »
معاون سامان دهی امور جوانان همچنین ؛ حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در این همایش را غنیمت شمرده و در جهت رسیدگی به گلایه های نخبه ی کارآفرین لواسانی ، برنامه ریزی بازدیدی مشترک از اماکن ورزشی لواسانات را در معیت آقای گل محمدی خواستار گردید .
در ادامه ی اولین همایش هم اندیشی جوانان شهرستان شمیرانات از نخبگان جوان در عرصه های مختلف علمی ، پژوهشی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی ، سیاسی ، سازمان های مردم نهاد و ... و خانواده ی معزز شهداء و ایثارگران ، تجلیل و قدردانی به عمل آمد

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 13 بهمن 1395 - 13:26

کد:19410-1397
گفت و گو


فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

فرماندار شمیرانات : امیدواریم در انتخابات ، بزرگترین حادثه ی ملی رقم بخورد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

وضعیت ایران در المپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.