عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   چهارشنبه 21 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران تمام بلاها و آسیب ها را ناشی از دوری از فرامین الهی دانست

ششمین نشست شورای روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان های تابعه ی استان تهران با موضوع هماهنگی برنامه های دهه ی فجر و نحوه ی گزارش دهی و پوشش خبری این برنامه ها ، در روز چهارشنبه ( مورخ 95/11/06 ) در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد .
در این نشست ، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به آیاتی شریفه از کلام الله مجید و سرلوحه قرار دادن این کلام نورانی از مولا علی علیه السلام : « هر چه برای خود می پسندی ، برای دیگران هم بپسند . » ، تمام بلاها و آسیب های اجتماعی را نتیجه ی دوری از همین فرامین الهی عنوان داشت ؛ و مسئولین روابط عمومی را به دوری از تملق ، بیان حقایق و ارائه ی آمار واقعی ملزم دانست . وی بهره گیری از اهرم آرمان گرایی جوانان را زمینه ساز تقویت حس پرهیز از دروغ سازی و دروغ گویی تلقی کرد ؛ و تأثیرگذاری نگرش های فردی بر انعکاس اخبار را موجب نادیده گرفتن زحمات سیستمی و تلاش های مجدانه ی گروهی بیان داشت .
آقای رضا گل محمدی ، مسئول روابط عمومی دارای این صفات را سمبل ارائه ی اخلاق نیکو و امین مخاطبین در انتقال مشکلات به دستگاه و نماینده ی سازمان برای انعکای ترتیب اثرها و در یک کلام : « عامل ایجاد ارتباط دو سویه » و یکی از ارکان جایگزین برای پر کردن خلاء احزاب در وضعیت کنونی جامعه معرفی کرد .
گل محمدی در جهت پرداختن به موضوع جلسه ، ضمن اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی رسالت ( در حاشیه ی اتوبان حضرت علی علیه السلام ) ، سالن تیراندازی مجموعه ی ورزشی بعثت و سایر اماکن ورزشی مختلف در ایام دهه ی فجر ، پوشش خبری مناسب این مراسم را از مسئولین روابط عمومی حوزه ها و شهرستان ها خواستار شد ؛ و با توجه به لزوم کشت چمن طبیعی زمین فوتبال اسلامشهر در 25 اسفندماه سال جاری ، افتتاح این زمین را در سال آینده نوید داد . وی همچنین ؛ در راستای تجلیل از مقام شامخ شهیدان ، نصب کتیبه ی حاوی مجملی از زندگی نامه ی شهدای مناطق مختلف را در کنار درب ورودی سالن های ورزشی موسوم به شهداء پیشنهاد کرد ؛ و تدوین کتابچه ی زندگی نامه ی شهدای ورزشکار محلات تحت پوشش را یکی از رسالت های مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان آن محله و منطقه برشمرد .
مطلب دیگری که در ششمین نشست شورای روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان ، سرفصل صحبت های مدیر کل استان تهران قرار گرفت ، ترتیب میزبانی خوب در سمینار روابط عمومی های ادارات کل ورزش و جوانان کشور بود که از مورخ 95/12/03 لغایت 95/12/05 در محل هتل المپیک برگزار خواهد شد . مدیرکل ورزش و جوانان ، برنامه ریزی دقیق درخصوص استفاده ی صحیح از منابع ارزشمند استان تهران و توجه موشکافانه به چالش های موجود را لازمه ی ارائه ی یک میزبانی خوب و بدون نقص توصیف کرد .
شایان ذکر است ، به دنبال تأکیدات مدیرکل محترم ، آقای پیام نظر ( مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان ) ، در پایان ششمین جلسه ی شورای روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان های تابعه ی استان تهران ، به تشکیل ستاد برگزاری سمینار مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور مبادرت ورزید ؛ و بنا بر پیشنهاد آقای مهران سرپرست ( معاون امور جوانان اداره کل ) ، مسئولین ادارات ورزش و جوانان حوزه های چهارگانه ی شهر تهران و شهرستان های ری و شمیرانات به عضویت این ستاد نائل آمدند .
دستاورد ارزشمند دیگر جلسه ی ششم ، راه اندازی کانال رسمی خبری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بود ، که با مخابره ی خبر تشکیل ششمین نشست شورای روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان های تابعه ی استان تهران به عنوان نخستین خبر ، رأس ساعت 33 : 11 به دست مدیر کل محترم کلید خورد .تاريخ  ارسال:يكشنبه 17 بهمن 1395 - 09:51

کد:19412-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.