عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   چهارشنبه 21 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
وزیر ورزش و جوانان : مسئول روابط عمومی باید فارق از جنجال های ناشی از انگیزه های سیاسی عمل کند

مقام عالی وزارت ورزش و جوانان در سمینار ملی مدیران روابط عمومی ادارات کل وزارت ورزش و جوانان سراسر کشور - که سوم تا پنجم اسفندماه سال جاری در سالن همایش هتل المپیک به انجام رسید - تأکید کرد : مسئول روابط عمومی باید فارق از جنجال ها و تخریب های ناشی از انگیزه های سیاسی عمل کند .
دکتر مسعود سلطانی فرد با اشاره به تلاش های موفقیت آمیز دولت تدبیر و امید در ایجاد یک فضای اقتصادی و اجتماعی آرام در جامعه ، وظیفه ی روابط عمومی در ایجاد آرامش به عنوان بستری مناسب برای رشد و پیشرفت را تأثیر گذار توصیف کرد .
وی در توضیح نقش روابط عمومی در مدیریت بر افکار عمومی و استفاده از اهرم تعامل با رسانه ها در این خصوص ، به مقایسه ی رشد 300 درصدی قیمت ارز در دولت دهم با رشد 10 درصدی آن در دولت یازدهم پرداخت . وی با اشاره به ایجاد موج رسانه ای منتقدین دولت در این باره و استفاده ی آنها از سرمایه ای با منابع نامشخص در ایجاد هیاهویی ناعادلانه ، تقابل آگاهانه ی شبکه های اجتماعی با رسانه های سنّتی را گویای میزان قدرت افکار عمومی در حمایت از سیاست های دولت و شخص رئیس جمهور با استفاده از ابزارهای رسانه ای توصیف کرد .
وزیر ورزش و جوانان ضمن انتقاد از سیاست های دولت ترامپ و تأکید بر این جمله ی ریاست محترم جمهور که « عصر دیوارکشی بین ملت ها خاتمه یافته است » ، تخریب این دیوارهای محدود کننده و احداث پل های ارتباط دهنده را از وظایف مدیران روابط عمومی بر شمرد . وی ضمن تشریح اهمیت ارتباطات به عنوان جزئی از علوم انسانی ، وزن جراحی فکر و روح را به مراتب بیشتر از جراحی جسم عنوان داشت ؛ و از ناشناخته ماندن نخبگان علوم انسانی انتقاد کرد .
آقای وزیر با تشکّر از حضور حضار و اهتمام برگزار کنندگان این سمینار ، در نظر گرفتن برنامه های آموزشی با هدف ارتقاء سطح اطلاع رسانی و آشنایی با تکنیک های جدید را همسو با گسترش فن آوری - در کنار برپایی این گونه همایش ها - از مسئولین امر خواستار شد .
دکتر سلطانی فر جامعه ی هدف مدیران روابط عمومی دستگاه های ورزش و جوانان را جامعه ای پر مخاطب توصیف کرد ؛ و ضمن تأکید بر پاسخ گویی سریع به مطالبات و انتقادات سازنده ی این جامعه ی پر مخاطب که علاوه بر تمام جوانان کشور ، هواداران و علاقمندان به کلیه رشته های ورزشی در تمام مقاطع سِنی آقایان و بانوان را شامل می شود ، لازمه ی سرعت در آگاهی از مشکلات مردم و تکلم و پاسخ گویی به ایشان را به کار گیری از ابزارها و روش های نوین و دانش جدید در دو بخش اصلی فدراسیون های ورزشی و ادارات کل ورزش و جوانان استان ها قلمداد کرد .
وی تلاش های قیّم مرکزی وزارت – اعم از شورای معاونین و مدیران ستادی – را بر محور ایجاد همین حرکت عمومی استوار دانست ؛ و برآیند ارزیابی شورای معاونین را شاخصه ی کارنامه ی صحیح مدیران کل اعلان داشت .
مقام عالی وزارت ورزش و جوانان در ادامه ی سخنانش با اشاره به تحویل حجم بالایی از پروژه های نیمه تمام ورزشی به دولت تدبیر و امید ، اتمام این پروژه ها را مستلزم تأمین اعتباری 9/000 میلیارد تومانی ارزیابی نمود . سلطانی فر پیش بینی منابع جدیدی از محل مالیات بر ارزش افزوده در بودجه ی سال آینده و تخصیص این منابع به دو بخش ورزش و جوانان را گامی مؤثر در راستای تأمین بخشی از هزینه های مزبور تلقی کرد ؛ تا در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری اثربخشی نمایند .
شایان ذکر است : پس از سخنرانی دکتر سید مسعود سلطانی فر ، مدیران روابط عمومی استان های تهران ، قم و لرستان به عنوان روابط عمومی های برتر گروه اول و مدیران روابط عمومی استان های همدان ، البرز و اردبیل به عنوان روابط عمومی های برترگروه دوم و مدیران روابط عمومی 11 استان شایسته ی تجلیل ، مورد تقدیر قرار گرفتند .
همچنین ؛ از اعضای ستاد برگزاری این سمینار نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد .تاريخ  ارسال:شنبه 14 اسفند 1395 - 13:02

کد:23428-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.