عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   چهارشنبه 21 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران بزرگترین دفاع از کشور را حضور پای صندوقهای رأی عنوان داشت

در خلال برگزاری همایش بزرگ شور جوانی که در آستانه ی فرا رسیدن اعیاد مبارکه ی شعبانیه ، ولادت مولازاده علی اکبر علیه السلام و هفته ی جوان به انجام رسید ، جوانان برتر حوزه ی ورزش استان تهران مورد تجلیل قرار گرفتند . در این همایش که رأس ساعت 15:00 بعد از ظهر روز دوشنبه ( مورخ 96/02/04 ) در سالن همایش مجموعه ی فرهنگی ورزشی انقلاب آغاز شد ، سید شهاب الدین چاووشی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران بزرگ ترین دفاع از کشور را حضور پای صندوق های اخذ رأی عنوان داشت .
مهندس چاووشی حضوری گسترده در انتخابات را بیانگر احساس وظیفه نسبت به آتیه ی کشور و نسل های آینده تلقّی کرد . وی جلوگیری از فروپاشی نظام اقتصادی کشور ، ممانعت از فروش نفت در بازارهای سیاه جهانی در قبال دریافت ادویه جات ، استخراج قابل قبول از مخازن طبیعی مشترک با همسایگان مرزهای آبی خلیج همیشه فارس ، افزایش صادرات نفت از کمتر از یک میلیون بشکه به سه میلیون و هشتصد هزار بشکه در روز ، رهایی از تورّم 44 درصدی و کاهش میزان تورم تا مرز 9 درصد ، احیاء ناوگان هوایی متروکه و خرید هواپیما به صورت اعتباری ( نه نقدی ) ، احیاء عزت ایرانی نسبت به گذشته و حصول ده ها برآیند مثبت اینچنینی را ثمره ی تصمیم هوشمندانه و به موقع توده های مردم در همین شعب اخذ رأی برشمرد . معاون استاندار ضمن تأکید بر این اصل که « تعیین سیاست های کلان دستگاه حاکمه بر عهده ی رهبریست » ، دستیابی به تمام این موفقیت ها و توافق ها را در سایه ی حمایت ها و هدایت های مستدام مقام معظم رهبری اعلان داشت ؛ و صدور اجازه ی تاریخی نرمش قهرمانانه را گویاترین مصداق این ادعای صادقانه خواند . چاووشی در پایان سخنانش دفاع از ارزش های ذی قیمت انقلاب را درگرو حفظ صیانت ملت عزیز ایران محقَّق دانست ؛ و ریل گذاری مناسبی که صورت پذیرفته است را بستر ارزشمندی برای حضور ، ظهور و بروز استعدادها و خلاقیت های جوانان در هر دولتی دانست که در انتخابات پیش رو توفیق خدمت به مردم ایران را پیدا خواهد کرد .
همایش شور جوانی با معرفی نخبگان جوان ورزشکار حوزه ها و شهرستان های تابعه ی استان تهران و تجلیل و تقدیر از ایشان و رؤسای ادارات ورزش و جوانان ذیربط ادامه یافت . هدایای تهیه شده ، توسط دکتر احمدی معاون معاون فرهنگی آموزشی و رضوی رئیس دفتر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ، مهندس چاووشی معاون سیاسی اجتماعی ، سرمست مدیر کل دفتر سیاسی و مهندس شاهرودی مدیر مرکز روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران ، گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و فاطمه سلیمی معاون امور بانوان ایشان به قهرمانان اعطاء شد ؛ و هریک از نخبگان جوان حوزه ی ورزش پس از دریافت احکام و هدایا ، میثاق نامه ی خویش با مقام والای رهبری را امضاء نمودند .تاريخ  ارسال:شنبه 9 ارديبهشت 1396 - 14:35

کد:25461-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.