تقارن سال جديد با حلول ماه نوراني رجب و ميلاد مولاعلي عليه السلام گرامي باد            

   يكشنبه 5 فروردين 1397

كلام روز

خداوند تبارک و تعالی فرمود : ای ابوطالب ! شما و فاطمه بنت اسد را ( در میان بندگانم ) تخصیص دادم به ولادت این فرزند پاک ، نجیب و پسندیده . نام او را « علی » گذاشتم ؛ و اسمش را از اسم خودم مشتق نمودم .


كلام رهبری

قرن هاست که درباره امیرالمؤمنین علیه السلام می نویسند و کم نوشته اند . نتوانسته اند درست تصویر کنند ؛ و بهترین ها معترف به عجز و تقصیر خودشان هستند.


تبليغات


آمار بازدید
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران بزرگترین دفاع از کشور را حضور پای صندوقهای رأی عنوان داشت

در خلال برگزاری همایش بزرگ شور جوانی که در آستانه ی فرا رسیدن اعیاد مبارکه ی شعبانیه ، ولادت مولازاده علی اکبر علیه السلام و هفته ی جوان به انجام رسید ، جوانان برتر حوزه ی ورزش استان تهران مورد تجلیل قرار گرفتند . در این همایش که رأس ساعت 15:00 بعد از ظهر روز دوشنبه ( مورخ 96/02/04 ) در سالن همایش مجموعه ی فرهنگی ورزشی انقلاب آغاز شد ، سید شهاب الدین چاووشی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران بزرگ ترین دفاع از کشور را حضور پای صندوق های اخذ رأی عنوان داشت .
مهندس چاووشی حضوری گسترده در انتخابات را بیانگر احساس وظیفه نسبت به آتیه ی کشور و نسل های آینده تلقّی کرد . وی جلوگیری از فروپاشی نظام اقتصادی کشور ، ممانعت از فروش نفت در بازارهای سیاه جهانی در قبال دریافت ادویه جات ، استخراج قابل قبول از مخازن طبیعی مشترک با همسایگان مرزهای آبی خلیج همیشه فارس ، افزایش صادرات نفت از کمتر از یک میلیون بشکه به سه میلیون و هشتصد هزار بشکه در روز ، رهایی از تورّم 44 درصدی و کاهش میزان تورم تا مرز 9 درصد ، احیاء ناوگان هوایی متروکه و خرید هواپیما به صورت اعتباری ( نه نقدی ) ، احیاء عزت ایرانی نسبت به گذشته و حصول ده ها برآیند مثبت اینچنینی را ثمره ی تصمیم هوشمندانه و به موقع توده های مردم در همین شعب اخذ رأی برشمرد . معاون استاندار ضمن تأکید بر این اصل که « تعیین سیاست های کلان دستگاه حاکمه بر عهده ی رهبریست » ، دستیابی به تمام این موفقیت ها و توافق ها را در سایه ی حمایت ها و هدایت های مستدام مقام معظم رهبری اعلان داشت ؛ و صدور اجازه ی تاریخی نرمش قهرمانانه را گویاترین مصداق این ادعای صادقانه خواند . چاووشی در پایان سخنانش دفاع از ارزش های ذی قیمت انقلاب را درگرو حفظ صیانت ملت عزیز ایران محقَّق دانست ؛ و ریل گذاری مناسبی که صورت پذیرفته است را بستر ارزشمندی برای حضور ، ظهور و بروز استعدادها و خلاقیت های جوانان در هر دولتی دانست که در انتخابات پیش رو توفیق خدمت به مردم ایران را پیدا خواهد کرد .
همایش شور جوانی با معرفی نخبگان جوان ورزشکار حوزه ها و شهرستان های تابعه ی استان تهران و تجلیل و تقدیر از ایشان و رؤسای ادارات ورزش و جوانان ذیربط ادامه یافت . هدایای تهیه شده ، توسط دکتر احمدی معاون معاون فرهنگی آموزشی و رضوی رئیس دفتر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ، مهندس چاووشی معاون سیاسی اجتماعی ، سرمست مدیر کل دفتر سیاسی و مهندس شاهرودی مدیر مرکز روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران ، گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و فاطمه سلیمی معاون امور بانوان ایشان به قهرمانان اعطاء شد ؛ و هریک از نخبگان جوان حوزه ی ورزش پس از دریافت احکام و هدایا ، میثاق نامه ی خویش با مقام والای رهبری را امضاء نمودند .تاريخ  ارسال:شنبه 9 ارديبهشت 1396 - 14:35

کد:25461-1397
گفت و گو


فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

فرماندار شمیرانات : امیدواریم در انتخابات ، بزرگترین حادثه ی ملی رقم بخورد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

وضعیت ایران در المپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.