عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   چهارشنبه 21 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی ، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان در خلال برگزاری دومین نشست شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران در سال 96 که به مناسبت روز خبر نگار در سالن آمفی تئاتر اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات برگزار شد ، جهت دهی صحیح به افکار اجتماعی را از ویژگی های یک خبر دقیق و موثق برشمرد .
وی پس از تبریک ایام ولادت مولاعلی ابن موسی الرضا علیهما آلاف التحیّه و الثناء ، تشریف فرمایی وجود مبارک حضرت رضا ، حضرت معصومه و حضرت شاه چراغ علیهم السلام به ایران را منشاء برکات ارزشمندی برای مردم کشور عزیزمان دانست . دکتر احمدی ضمن آرزوی موفقیت برای ریاست محترم جمهور ، پیشرفت در کلیّه ی عرصه ها را برای دولت دوازدهم مسئلت نمود .
معاون وزیر ورزش و جوانان سپس ؛ ضمن تعظیم و تکریم خون مقدّس شهداء ، با اشاره به سالگرد شهادت شهید صارمی ( 17 مرداد ) و « روز خبرنگار » ، به بیان اهمیّت نقش اساسی خبرنگار در ارتقاء آگاهی ها و دانش اجتماعی پرداخت .
رئیس انجمن نویسندگان ، خبرنگاران و عکّاسان ورزشی ، اعتماد خالصانه و پذیرش آسان مردم از رسانه را ایجاد کننده ی بار سنگینی برای اصحاب رسانه تلقّی کرد ؛ و مسئولیت اجتماعی ناشی از قضاوت نادرست و به اشتباه انداختن مردم بر اثر ثبت اخبار غیر موثّق و انجام دادن کارهای رفع تکلیفی را متوجه رسانه و خبرنگار دانست .
معاون فرهنگی ، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان ، بخش بعدی سخنانش در دوّمین نشست شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران را به تشریح نقش روابط عمومی ها در انتقال به موقع و درست اخبار و اطلاعات درست به جامعه اختصاص داد . وی ایجاد فضایی سالم بین سازمان ها و مردم را در گرو شفافیّت روابط عمومی ها و گردش آزاد اطلاعات توسط آنها توصیف کرد ؛ و در تأکید بر اصل شفاف ساری ، عنوان داشت : روابط عمومی صرفاً مُبلّغ یک مدیر یا یک دستگاه نیست . بلکه ؛ منعکس کننده ی نظرات جامعه ی مخاطب ، با هدف افزایش میزان رضایت مندی مردم است . معاون وزیر دولت تدبیر و امید از مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان استان تهران خواست : بهره وری از فن آوری های نوین ، امکانات فضای مجازی و سایت ها و وبگاه ها در راستای ایجاد روابط عمومی هوشمند را - با انعکاس اخبار واقعی – صرف امیدبخشی به مردم کنند ؛ نه خرج کنش های تبلیغی .
بخش سوم سخنرانی دکتر عبدالحمید احمدی نیز به ایجاد توازن منطقی در دو حوزه ی ورزش و جوانان و انعکاس فعالانه ی اخبار حوزه ی جوانان اختصاص یافت ؛ و تأکید بر این مهم که اخبار حوزه ی جوانان نباید تحت الشّعاع غوغای پر سر و صدای ورزش قرار گیرد .تاريخ  ارسال:چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 12:39

کد:43518-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.