عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   چهارشنبه 21 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

عزت الله خان محمدی فرماندار شهرستان شمیرانات ضمن حضور در دومین نشست شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران در سال 96 که به مناسبت روز خبر نگار در سالن آمفی تئاتر اداره ورزش و جوانان شمیرانات برگزار شد ، « روز خبرنگار » را روزی گران سنگ در تقویم سالانه ی کشور ایران بر شمرد ؛ و این روز را به همه ی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت .
وی با تأکید بر اصل مردم محوری خاطر نشان کرد : اگر معتقدیم که اقداماتی در حوزه های مختلف اجرایی ، فرهنگی ، ورزشی ، امنیتی و سیاسی صورت می پذیرد ، و اگر بر این باوریم که جامعه ی گرانسنگ مردم ، مخاطب ماست ؛ و همه ی این اقدامات صرفاً برای مردم است ، پس باید جایگاهی ویژه برای تبیین خدمات و انعکاس به جامعه ی مخاطب در نظر گرفت ؛ و در اینجاست که نقش محوری خبرنگار ، رسانه و روابط عمومی نمودار می گردد .
فرماندار شمیرانات تصمیم گیری صحیح مدیران را وابسته به درک نیازهای فرهنگی مردم دانست ؛ و نقش رسانه در انعکاس عملکرد دستگاه ها به مردم از یک سو و انتقال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات ایشان به مدیران از سوی دیگر به منظور تصمیم گیری بایسته را نقشی ارزنده و ممتاز توصیف کرد .
مقام عالی سیاسی شمیرانات ، با اشاره به قرار داشتن در 40 سالگی نظام اسلامی ، استفاده از شیوه های نوآور در شکل گیری حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری و رصد کلیه ی امور را مورد تأکید قرار داد ؛ و ارتباط با مردم در شیوه های حکومتی را سبب ساز برون رفت مطلوب تر در آستانه ی تشکیل دولت دوازدهم دانست .
خان محمدی پس از تقدیر از تدبیر و حوصله ی رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات در مدیریت ، از مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران دعوت کرد تا ضمن حضور در جلسه ی آتیه ی شورای ورزش شهرستان ، با مساعدت و حمایت مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و معاونین محترم ایشان ، موجبات هماهنگی بیشتر در به کارگیری تمام ظرفیت های شهرستان شمیرانات در راستای رشد ورزش همگانی ، قهرمانی و پهلوانی را فراهم آورده و با پرورش جسم سالم مردم ، مقدمه ی سلامت روحی اجتماع را پایه ریزی نمایند .
در ادامه ی مراسم ، مدیران ارشد سیاسی و ورزشی ، خبرنگاران ، مدیران روابط عمومی و کلیه ی شرکت کنندگان در دومین نشست شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران ضمن حضور در کنار مزار شهید گمنام واقع در صحن فدراسیون تکواندو ، با آرمان های ارزشمند شهداء انقلاب اسلامی ، شهدای دفاع مقدّس ، شهدای منا و شهدای مدافع حرم اهلبیت علیهم السلام ، میثاقی دوباره بستند .
این حرکت معنوی با اهداء شاخه های گل سرخ به مزار شهید گمنام آغاز و با ذکر فضائل و مناقب علمدار سپاه عاشورا ، مولانا ابوالفضل العبّاس صلوات الله و سلامه علیه خاتمه یافت .
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 12:43

کد:43519-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.