طليعه دهه مسلميه و شهادت جانسوز امام محمد تقي عليه السلام بر شيعيان جهان تسليت باد            

   يكشنبه 28 مرداد 1397

كلام روز

امام رضا علیه السلام فرمودند : این ( جواد علیه السلام ) همان مولودیست که با برکت تر از او در اسلام زاده نشده است .


كلام رهبری

امام جواد علیه السلام در نوجوانى به رهبرى امت اسلام منصوب شد ؛ و در سالهایى کوتاه ، جهادى فشرده با دشمن خدا کرد . به طورى که در سن 25 سالگى - یعنى هنوز در جوانى - وجودش براى دشمنان خدا غیر قابل تحمل شد ؛ و او را با زهر شهید کردند . همان‌طورى که ائمه‌ى دیگر ما علیهم‌السلام با جهاد خودشان هر کدام برگى بر تاریخ پر افتخار اسلام افزودند .


تبليغات


آمار بازدید
مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در دومین نشست شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران ( به میزبانی اداره ورزش و جوانان شمیرانات ) ضمن تأکید بر اصل « اطلاع رسانی » و گسترش روابط عمومی الکترونیک ، گردش اطلاعات را بهترین راه مقابله با شایعه پردازان قلمداد کرد .
مازیار ناظمی پس از تبریک روز خبرنگار و تقدیر از روابط عمومی اداره کل بابت تشکیل شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران و استمرار برنامه های آموزشی برای مدیران این مجموعه در مسیر توسعه ی حوزه ی ارتباطات ورزشی استان تهران ، به تشریح وظایف روابط عمومی پرداخت .
وی با اشاره به سرعت پیشروی ژورنالیست موبایلی و لزوم موج آفرینی روابط عمومی ها در این عرصه ، در خصوص آموزش مدیران سازمان در عرصه ی موبایل ژورنالیست احساس نیاز کرد ؛ و ضمن شناخت دقیق از دنیای پیرامون ، ایجاد داده های موبایل و خلق شیوه های نوآورانه را در عصر شکوفایی رسانه های مجازی از مدیران روابط عمومی خواستار شد .
وی آرامش را لازمه ی موفقیت روابط عمومی ها بر شمرد ؛ و برقراری ارتباط مؤثر با مدیران در سایه ی این آرامش را مقدمه ی ارائه ی مشاوره های ارزنده تلقی نمود .
مازیار ناظمی همچنین ؛ جریان سازی صحیح و نقد سازنده ، تقویت نگاه فرا منطقه ای و فرهنگی ، آشنایی با روش های تبلیغ در رسانه های نوین و تلاش در راستای مطلوبیت سایت های سازمانی را از وظایف اصلی روابط عمومی آرمانی و موفق عنوان داشت .
شایان ذکرا ست : پس از سخنرانی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در جمع مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان ها و هیئت های ورزشی منتخب استان تهران ، و تقسیم کیک به مناسبت بزرگداشت « روز خبر نگار » ، کارگاه آموزشی تخصصی « ارتباط روابط عمومی و رسانه » در سالن آمفی تئاتر اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات برگزار شد .تاريخ  ارسال:چهارشنبه 25 مرداد 1396 - 12:55

کد:43520-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.