هشتم شوال , سالگرد تخريب مشاهد مشرفه ائمه بقيع عليهم السلام بر شيعيان جهان تسليت باد            

   شنبه 2 تير 1397

كلام روز

شد هشتم شوال ، عزادار بگریم * انگار محرم شده بگذار بگریم * تخریب قبوری که در آن جان جهان خفت * کی بود سزاوار ؟ سزاوار بگریم * آن حاجیه کز شوق رخش کعبه ترک خورد * ویرانه مزارش شده ، خونبار بگریم


كلام رهبری

تلخی دیگری که وجود دارد ، این است که در میان مجموعه‌ی مسلمانان و امت اسلامی کسانی پیدا شوند که با افکار پلید و متحجر و عقب ‌مانده و خرافی خود ، تجلیل از بزرگان و برجستگان و چهره‌های نورانی صدر اسلام را شرک بدانند ! کفر بدانند ! واقعاً این مصیبتی است . اینها همان کسانی هستند که گذشتگانشان قبور ائمه (علیهم‌السّلام) را در بقیع ویران کردند . آن روز که در دنیای اسلام ، از شبه‌قاره‌ی هند گرفته تا آفریقا ، علیه اینها قیام کردند .


تبليغات


آمار بازدید
مدیرکل ورزش و چوانان استان تهران در گفت و گو با ایرنا:
انتظار بیشتری از ورزشکاران اعزامی استان تهران به المپیک داشتیم

به گزارش سایت خبری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران : مدیر کل ورزش و جوانان با اشاره به اینکه مجموعه ی ورزش استان در زمینه ی کسب سهمیه ی ورودی المپیک ریو 2016 موفق عمل کرد ، گفت : رغم این موفقیت ، انتظارات در بخش کسب مدال برآورده نشد .
رضا گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه المپیک ، آوردگاهی بزرگ و مدال آوری در آن دشوار است ، افزود : با توجه به سهمیه ی استان تهران در اعزام ورزشکار به المپیک ، مدال های کسب شده در حد انتظار نبود .
وی با اشاره به رشد همه جانبه ی تهران در رشته های مختلف ورزشی گفت : کسب سهمیه در رشته هایی مختلف قابل ستایش است . اما ؛ واقعیت این است که شانس تصاحب مدال المپیک توسط این ورزشکاران بسیار اندک بود .
گل محمدی تصریح کرد : با توجه به توانایی و استعداد ورزشکاران تهرانی اعزامی به المپیک ریو 2016 ، انتظار بیشتری - به ویژه در دو رشته - در کسب مدال از آنان داشتیم .
وی با ستایش از عملکرد حسن رحیمی کشتی گیر تهرانی که به مقام سوم المپیک دست یافت گفت : رحیمی توانست نماینده ی شایسته ای برای ورزش استان باشد ؛ و در همین ارتباط به زودی با حضور استاندار از ورزشکارانی که نتایج قابل قبولی کسب کرده اند تجلیل خواهد شد .
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مورد عملکرد احسان حدادی ورزشکار پرتاب دیسک کشورمان نیز گفت : با توجه به مصدومیت و شرایط ویژه ی وی ، انتظار پرتابی بیش از 60 متر از این ورزشکار را نداشتیم .
وی همچنین ؛ از تلاش لیلا رجبی پرتابگر وزنه ی کشورمان قدردانی کرد و گفت : این بانوی با غیرت تهرانی تمام تلاش خود را به کار گرفت ؛ و نباید با اظهارنظرهای غیرکارشناسانه موجب از بین رفتن انگیزه ی ورزشکاران شد .
به گفته ی گل محمدی ، تلاش حمید سوریان در کشتی فرنگی و احسان روزبهانی در بوکس ستودنی است ؛ اما ، انتظار کسب نتیجه از این دو قهرمان تهرانی در المپیک ریو 2016 بیش از این بود .
وی خاطر نشان کرد : افزایش 30 درصدی سهمیه ی ورودی المپیک دورنما و هدف اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برای المپیک 2020 توکیو می باشد .
11 ورزشکار از استان تهران در المپیک ریو 2016 حضور داشتند که از این بین حسن رحیمی ( کشتی گیر آزادکار در وزن 57 کیلوگرم ) موفق به کسب مدال برنز المپیک شد .

تاريخ  ارسال:دوشنبه 1 شهريور 1395 - 13:05

کد:6335-1397
گفت و گو


فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

فرماندار شمیرانات : امیدواریم در انتخابات ، بزرگترین حادثه ی ملی رقم بخورد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

وضعیت ایران در المپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.