عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   چهارشنبه 21 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

هم زمان با بازدید مشترک خانم دکتر پروانه مافی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و آقای عزت الله خان محمدی فرماندار شمیرانات از اداره ورزش و جوانان این شهرستان که در آستانه هفته تربیت بدنی و ورزش صورت پذیرفت ، کشتی گیران شمیرانی به نمایندگی از آقایان و رزمی کاران شمیرانی به نیابت از سایر بانوان ورزشکار مورد تجلیل قرار گرفتند .
در این مراسم دکتر مافی رئیس کمیسیون مشترک درآمد پایدار شهرداری ها در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت .
بخش نخست سخنان نماینده مردم تهران با پاسخ گویی به گزافه گویی های رئیس جمهور ناکارآمد ایالات متحده ی آمریکا و پاس داشت نام غرور آفرین « خلیج همیشه فارس » آغاز شد . بانوی سیاست مدار شمیرانات به تشریح شرایط ویژه ی کشور و منطقه ای پرداخت که در بردارنده ی کهن ترین آثار تمدن و تاریخ ، منابع ، معادن و مخازن ارزشمند طبیعی و اقلیمی متعادل می باشد ؛ و به همین علت دائماً درگیر دراز دستی ها و دراز زبانی های زیاده خواهان و سلطه طلبان زور گو واقع گردیده و این شرایط دشوار همواره درهم طنیدگی مسائل اجتماعی ، اقتصادی ، تخصصی ، اداری و فنی ساکنین این منطقه را با مسائل سیاسی رقم زده است .
فرماندار اسبق شهرستان شمیرانات و نماینده ی کنونی مجلس شورای اسلامی ، اتحاد ، همبستگی و هم دلی زن و مرد لایق ایرانی را در همیشه ی تاریخ ، تیغ برنده ی دست ها و زبان های زیاده طلب دانست ؛ و در این روزها حرف های یگانه ی گروه های سیاسی ناهمراه را شاهد مثال این ادعا خواند .
دکتر مافی اذعان داشت : با محدودیت منابع مالی ناشی از شرایط سیاسی فعلی که اداره ی فضاهای مدیریتی کشور را بسیار سخت و متفاوت با گذشته ساخته است ، دکتر احمد نامنی را می توان از مدیران شایسته ی شهرستان شمیرانات برشمرد ؛ و قیّومیت چنین مدیرانی در عرصه ی امور ورزشی را لازم و ضروری دانست . وی تصریح کرد : ورزش در گذشته امری تجملاتی تشریفاتی انگاشته می شد ! رفته رفته پس از اثبات تأثیرگذاری شایان ورزش بر بیماری های حادّ جسمی ، توجه به ورزش بیش از پیش در دستور امور قرار گرفت ؛ و این توجه درخور ، با سنجش میزان بهبودبخشی سلامت جسمی در ابعاد روحی و آرامش روان ، اهمیتی افزون تر یافت . تا بدانجا که جامعه ی بین الملل سال 2001 میلادی را « سال جهانی ورزش و روان » نام گذاری نمود . امروزه پرداختن به امر ورزش در حکم یکی از ضروریات زندگی بشر الزام آور توصیف می شود ؛ و شخصیت های ورزشی از افتخارات ملی جوامع جهانی محسوب می گردند .

نایب رئیس کمیسیون شوراها و شهرداری ها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ، تلاش های صورت پذیرفته در مجلس در جهت حمایت از ورزش را ارزنده توصیف نمود ؛ و تصویب قانون برنامه ششم را از اتفاقات خوب سال جاری تلقی کرد .
رئیس کمیسیون مشترک درآمد پایدار شهرداری ها در مجلس شورای اسلامی توضیح داد : قانون برنامه ششم از اول مهر ماه سال جاری با هدف تنظیم آئین نامه ها به کلیه ی دستگاه های اجرایی کشور ابلاغ گردیده است ؛ و موارد بودجه ای مربوطه ، در لایحه ی بودجه ی سال 1397 تدوین خواهد شد . در این قانون ، سهم ورزش بانوان و ورزش مدارس به طور خاص دیده شده است . وی با اشاره به متمم پذیربودن قانون برنامه ی ششم با رأی دو سوم نمایندگان مجلس ، آمادگی خود را برای دریافت طرح ها و برنامه های محکم کارشناسان ورزش جهت ضمیمه ی متمم الحاقی اعلام داشت .
دکتر پروانه مافی همچنین ؛ ضمن بررسی اجمالی گزارش آماری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات که در ابتدای مراسم ارائه شده بود ، رشد یکساله ی آمار مدال های بانوان ورزشکار شمیرانی نسبت به آقایان در مقایسه با سال گذشته را شایسته ی حمایتی درخور و امتیازدهی ویژه دانست ؛ و این تجلیل شایان را دراستای ایجاد رقابت مثبت بین خانم ها و آقایان ورزشکار شمیرانی ، در آینده ای نزدیک وعده داد . وی ضمن ابراز رضایت از آمار ارائه شده ، استماع این اخبار خوش در نخستین ساعات اداری اولین روز هفته را به فال نیک گرفت ؛ و اطلاع از این پیشرفت های خوشایند را مرهمی بر تألمات روحی ناشی از گزافه گویی های ناخوشایند سیاست مداران ناکار آمد ایالات متحده تلقّی کرد .
در ادامه ی مراسم هفته ی تربیت بدنی و ورزش ، خانم فاطمه یاوری نایب قهرمان سبک موی تای مسابقات ورزش های رزمی المپیک آسیایی ترکمنستان در سال 2017 و مدال آوران مسابقات ورزش های رزمی آینده سازان استان تهران احکام و هدایای خود را از دست مدیران و مسئولین پشتیبان ورزش دریافت نمودند .

همچنین ؛ احکام و هدایای آقای سید امیرحسین حسینی ، مقام پنجم مسابقات کشتی جوانان جهان در سال 2016 و نایب قهرمان تورنمنت بین المللی مسکو و مدال آوران مسابقات کشتی رده های سِنی بزرگسالان و جوانان استان تهران نیز با دست نماینده ی محترم مردم تهران ، فرماندار شمیرانات و رئیس اداره ورزش و جوانان اهداء گردید .
نماینده ی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پس از پایان مراسم ، به استماع مشکلات ورزشکاران و مدیران ورزش و نمایندگان سازمان های مردم نهاد پرداخت .تاريخ  ارسال:چهارشنبه 10 آبان 1396 - 12:20

کد:65535-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.