دهه ي كرامت بر رضويون عالم مبارك باد            

   دوشنبه 1 مرداد 1397

كلام روز

امام جعفر صادق علیه السلام فرمودند : برای خدا حرمیست که آن مکه است ؛ و برای رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم حرمیست و آن مدینه است ؛ و برای امیرالمؤمنین علیه السلام حرمیست و آن کوفه است ؛ و برای ما ( اهلبیت ) حرمیست که آن قم است .


كلام رهبری

رهبر معظم انقلاب : همه مسلمانان و پیروان اهلبیت عصمت بخصوص مردم قم ، و بالاخص طلاب و علما باید زیارت او را مغتنم بدانند ؛ و از حضرت معصومه سلام الله علیها استمداد بنمایند . امیدوارم خداوند به همه ما توفیق عنایت فرماید تا بتوانیم از این نعمت بزرگ ، بیشتر بهره مند گردیم .


تبليغات


آمار بازدید
فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

فرماندار شمیرانات در جلسه ی فصلی شورای ورزش شهرستان شمیرانات ، تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی این شورا را طبق اساس نامه خواستار شد .
به دنبال برگزاری جلسه ستاد سامان دهی امور جوانان شهرستان شمیرانات در سالن جلسات فرمانداری در روز یکشنبه ( مورخ 96/09/26 ) ، جلسه شورای ورزش شهرستان نیز با ریاست آقای عزت الله خان محمّدی فرماندار شمیرانات برگزار شد .

• دکتر احمد نامنی رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات در حکم دبیر شورای ورزش شهرستان ، پس از خیرمقدم گویی به مدعوّین و عرض تشکّر از فرماندار محترم و معاونت سیاسی انتظامی ایشان - بابت تشکیل و حضور در جلسه - به بیان دستور جلسه مبادرت ورزید .

• سپس ؛ فرماندار شمیرانات ضمن تصریح بر ضرورت استمرار برگزاری جلسات شورای ورزش شهرستان شمیرانات - با هماهنگی و مدیریت معاون محترم سیاسی انتظامی فرمانداری - تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی این شورا را طبق اساس نامه خواستار شد ؛ و بر عضویت پیشکسوتان صاحب نام ورزش شمیران در این شورا تأکید کرد .

فرماندار شمیرانات اذعان داشت : عقل سالم در گرو جسم سالم است ؛ و پس از توجهات شخص رهبری نظام ، ارکان دولتی ، پزشکان جدید ، اطبّاء سنتی و ... به امر ورزش ، اهمیّت بخشیدن مسئولین ادارات به « حوزه ی سلامت » امری ضروری و الزام آور است ؛ و در این راستا تقویت هیئت ها و تیم های ورزشی در بُعد قهرمانی و قهرمان پروری ، وظیفه ی اداره ورزش و جوانان و همکاری با اداره ی مزبور در جهت برگزاری همایش های ورزشی در بُعد همگانی ، وظیفه ی سایر ادارات دولتی اعم از شهرداری ها ، بخشداری ها ، آموزش و پرورش و ... می باشد .
فرماندار شهرستان شمیرانات ضمن تأکید برجدیّت و اهتمام دبیر شورا ، تحکیم همکاری بین ادارات به منظور ترویج ورزش همگانی ونشاط جامعه ی اداری در سطح شمیرانات تا صدور پیام سلامت و تندرستی از شهرستان را تکلیف همه ی مدیران تلقّی کرد .
عزّت الله خان محمّدی آمار سخت افزاری پایشی امکانات ورزشی خصوصی و دولتی ( به تفکیک تملّک ارگان ها و نهادها ) در سطح شهرستان شمیرانات را از دکتر نامنی درخواست نمود ؛ و بر ارائه ی آمار نرم افزاری ورزشکاران و تیم های ورزشی شمیرانی در سطوح شهرستانی ، استانی ، ملّی ، آسیایی و جهانی ( به تفکیک رشته های مختلف ورزشی ) تأکید کرد .

• در ادامه ی جلسه ، دکتر احمد نامنی دبیر شورای ورزش شهرستان شمیرانات نیز کما فی السّابق برای ارائه ی آمار سخت افزاری و نرم افزاری خواسته شده از سوی فرماندار محترم شمیرانات اعلام آمادگی نمود .

تاريخ  ارسال:شنبه 9 دي 1396 - 12:04

کد:70549-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.