محرم و صفر است كه اسلام را زنده نگه داشته است . امام خميني ( ره )            

   شنبه 28 مهر 1397

كلام روز

امام رضا علیه السلام فرمودند : هلال ماه «محرم» که طالع میشد ، دیگر کسی لبخند پدرم موسی ابن جعفر علیهماالسلام را نمی دید ...


كلام رهبری

عزاداریهای سنّتی است که مردم را به خدا نزدیک می‌کند ؛ و باعث تقرّبِ بیشترِ مردم به دین می‌شود . این‌که امام فرمودند «عزاداری سنّتی بکنید» به خاطر همین تقریب است . در مجالس عزاداری نشستن ، روضه خواندن ، گریه کردن ، به سر و سینه زدن و مواکب عزا و دسته‌های عزاداری به راه انداختن ، از اموری است که عواطف عمومی را نسبت به خاندان پیغمبر پرجوش می‌کند ؛ و بسیار خوب است .


تبليغات


آمار بازدید
در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب :
حضور جامعه ورزش و جوانان شمیرانات در راهپیمایی 22 بهمن

در پاسخ به فرمان مقام معظم رهبری جهت حضور آحاد ملت در راهپیمایی 22 بهمن و خلق 22 بهمنی تماشایی تر از هر سال ، ورزشکاران هیئت های ورزشی و جوانان محلات مختلف شمیران نیز ضمن همراهی رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات در این راهپیمایی حضور یافتند .
رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات از نخستین ساعات راهپیمایی پر شور 22 بهمن سال 96 ، با تجمع در مقابل غرفه ی وزارت ورزش و جوانان و حرکت در جمع راهپیمایان ، خواسته ی مقام معظم رهبری ، دعوت ریاست محترم جمهور و توصیه های مسئولین امر را اجابت کردند . گروه اعزامی از شمیرانات ضمن همراهی آقای دکتر احمد نامنی ریاست محترم اداره ، در معیت آقایان رضا گل محمّدی ( مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ) ، نادر شاملو ( معاون محترم توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ) و رؤسای ادارات ورزش و جوانان حوزه های شهر تهران در جمع راهپیمایان به سوی میدان آزادی عزیمت نموده و هم گام با مدیران ورزش استان تهران به کاروان ورزش کشور با محوریت مقام عالی وزارت پیوستند .

لازم به ذکر است : دکتر سلطانی فر ( وزیر محترم ورزش و جوانان ) ، آقایان داورزنی و احمدی ( معاونت توسعه ی ورزش و معاونت فرهنگی آموزشی ، پژوهشی وزارت ) ، مازیار ناظمی ( رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ) و تنی چند از رؤسای فدراسیونهای ورزشی ، ضمن حضور در این غرفه ، پیام های انقلابی خود را از سکوی ورزش و جوان انشاد داشتند .

تاريخ  ارسال:دوشنبه 23 بهمن 1396 - 15:30

کد:73579-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.