عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   چهارشنبه 21 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

ریاست اداره ورزش و جوانان شمیرانات در مراسم تقدیر از مسئولین 23 هیئت ورزشی برتر این شهرستان در سال 1396 - که با حضور فرماندار شهرستان شمیرانات و مدیران وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به انجام رسید - از فعالیت 37/000 ورزشکار سازمان یافته ، 47 ملّی پوش و 22 تیم شمیرانی در لیگ های کشوری و استانی خبر داد .
آئین تقدیر از مسئولین هیئت های ورزشی برتر شمیرانات در سال 1396 ، صبح روز دوشنبه ( مورخ 97/02/03 ) با حضور رؤسا ، نایب رئیس ها و دبیران محترم هیئت های ورزشی فعال شهرستان شمیرانات در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات برگزار شد ؛ و آقای دکتر احمد نامنی ریاست محترم اداره ، نخستین سخنران این مراسم بود . وی ضمن عرض خیر مقدم به همه ی مدعوین و شرکت کنندگان و تبریک اعیاد مبارکه ی شعبانیه ، آیات شریفه و روایات نورانیه ی نویدبخشی را پیرامون ظهور موفورالسرور منجی عالم بشریّت ، قطب عالم امکان ، وجود مقدس صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف متذکر گردید ؛ و حوادث اخیر ریاض که منجر به فرار مفتضحانه ی پادشاه و ولیعهد مدعی سعودی از کاخ سلطنتی به پادگان نظامی گردید ، و بسته شدن فرودگاه ریاض و لغو کلیه ی پروازهای داخلی و خارجی کشور عربستان از باند این فرودگاه را تحقق پیش گوئی های دانست که ائمه ی معصومین علیهم السلام – قرن ها پیش – عنوان فرموده بودند .

دکتر نامنی سپس ؛ به ارائه ی آمار امیدوار کننده ای از روند روبه رشد توسعه ی ورزش قهرمانی در سطح شهرستان شمیرانات پرداخت ؛ و رشد بی سابقه ی رشته های ورزشی کشتی ، جودو و تکواندو را به جامعه ی ورزش و فرماندار این شهرستان مژده داد .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، فعالیت 25 بانوی ورزشکار ملی پوش را در کنار 22 نفر از آقایان ، گویای تساوی و توجه عادلانه ی مسئولین ورزش شهرستان به ورزش بانوان تلقّی کرد . وی همچنین ؛ خاطر نشان ساخت : از 5 تیم شمیرانی که در مسابقات کشوری به رقابت پرداخته اند ، سه تیم به آقایان و دو تیم به بانوان تعلق دارد . از 17 تیم ورزشی فعال شمیرانات در مسابقات لیگ استان تهران نیز هشت تیم به آقایان و نه تیم به بانوان اختصاص دارد .
آقای احمد نامنی در پایان سخنانش ، تعامل اثربخش وزارت ورزش و جوانان و نمایندگان محترم مجلس که به تخصیص فصل جدیدی از اعتبارات به امر ورزش انجامیده است را زمینه ساز شکوفایی های بیشتر ورزش شمیرانات در گستره های استانی ، کشوری و جهانی اعلان داشته و به عنوان نماینده ی ورزشکاران و جوانان در دامنه های سر سبز ارتفاعات پایتخت ، از تمام دلسوزان ورزش و جوانان – چه در بین توده های مردم و چه در میان مسئولین - قدردانی کرد .

شایان ذکر است : پس از سخنرانی آقای دکتر احمد نامنی ریاست محترم اداره در این مراسم ، دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات ، دکتر رحمانی مدیر محترم هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان ، دکتر بهروز ملاجعفری معاون محترم توسعه امور ورزشی ، خانم فاطمه سلیمی معاونت امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و حاج مهدی اربابی پیشکسوت محترم ورزش و رئیس هیئت فوتبال شهرستان شمیرانات نیز به ایراد سخنرانی پرداختند .

سپس ؛ مراسم تقدیر از مسئولین 23 هیئت ورزشی که در طول سال 1396 با واحدهای مختلف اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، تعامل مؤثر داشته اند ، ضمن اهداء لوح تقدیر ، مورد تجلیل قرار گرفتند .تاريخ  ارسال:شنبه 9 تير 1397 - 12:08

کد:79612-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.