عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   چهارشنبه 21 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
اداره ورزش و جوانان شمیرانات جشنواره « دا » را برگزار می کند

به دنبال برگزاری نشست های پیاپی و انجام اقدامات مقدماتی ، کمیته ورزشهای بومی محلی و هیئت ورزش های روستایی عشایری شهرستان شمیرانات با بهره وری از کلیه ظرفیت های اداره ورزش و جوانان شمیرانات برای هرچه بهتر برگزار کردن نخستین جشنواره بازیهای بومی و محلی و غذاهای سنتی اقوام ایرانی «دا » آماده می شوند .
در نخستین جشنواره بازی های بومی و محلی و غذاهای سنتی اقوام ایرانی « دا » نمایندگان استان های مختلف کشور ضمن به نمایش گذاردن ورزش ها و بازی های بومی منطقه جغرافیائی خود ، به پخت و پز غذا ، دسر ، و شیرینی جات سنتی استان ، شهرستان ، بخش و روستای خویش می پردازند ؛ و در پایان – با قید قرعه – به شش نفر از شرکت کنندگان ، جوایزی تقدیم خواهد شد . لازم به توضیح آنکه : واژه ی « دا » در گویش لری به معنای « مادر » می باشد .

نخستین جلسه رسمی ستاد برگزاری نخستین جشنواره بازی های بومی و محلی و غذاهای سنتی اقوام ایرانی « دا » ، صبح روز شنبه ( مورخ 97/09/10 ) با ریاست رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات به انجام رسید ؛ و پس از اتخاذ تصمیم های اثربخش ، مسئولین هیئت ها ، کمیته ها و واحدهای تأثیرگذار ، محل برگزاری این جشنواره را مورد بازدید قرار دادند .

جشنواره مزبور ، صبح روز سه شنبه ( مورخ 97/19/13 ) با حضور مقامات عالی اجرایی و مدیران ورزش استان تهران و شهرستان شمیرانات در جمع مردم ورزشکار و ورزش دوست این منطقه در سالن ورزشی زنده یاد قدرت شجاعیان ( واقع در ورزشگاه شهدای قیطریه ) ، به انجام خواهد رسید .
تاريخ  ارسال:يكشنبه 11 آذر 1397 - 09:36

کد:88653-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.