عيد آمد و عيد آمد اين وقت سعيد آمد             

   چهارشنبه 21 آذر 1397

كلام روز

ایام میلاد پر خیر و برکت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جانشین ششم ایشان ، وجود مقدس جعفر ابن محمد الصادق سلام الله علیهما بر مسلمین مبارکباد .


كلام رهبری

همه‌ی حرف های درست اسلام و مفاهیم اصیل قرآن که در طول یک قرن و اندی به وسیله‌ی مغرضان و مفسدان یا جاهلان تحریف شده بود ، همه‌ی آنها را امام صادق علیه السلام به شکل درست بیان کرد .


تبليغات


آمار بازدید
اداره ورزش و جوانان شمیرانات جشنواره « دا » را برگزار کرد

به دنبال برگزاری نشست های پیاپی و انجام اقدامات مقدماتی ، کمیته ورزش های بومی محلی و هیئت ورزش های روستایی عشایری شهرستان شمیرانات با بهره وری از ظرفیت های بالقوه اداره ورزش و جوانان شمیرانات ، نخستین جشنواره بازی های بومی و محلی و غذاهای سنتی اقوام ایرانی موسوم به « دا » را برگزار کرد .
در نخستین جشنواره بازی های بومی و محلی و غذاهای سنتی اقوام ایرانی « دا » نمایندگان استان های مختلف کشور ضمن به نمایش گذاردن ورزش ها و بازی های بومی منطقه جغرافیائی خود ، به پخت و پز غذا ، دسر ، و شیرینی جات سنتی استان ، شهرستان ، بخش و روستای خویش پرداختند .

واژه ی ایرانی « دا » در گویش لری به معنای « مادر » می باشد . لذا ؛ خانم زینب صالحی فشمی ، خواهر شهید حجت الله فشمی و مسئول اسبق ورزش بانوان بخش رودبارقصران و مادر شایسته مریم جهان آرا رئیس هیئت ورزش های روستایی عشایری شهرستان شمیرانات ، تحت عنوان « دا » این جشنواره را افتتاح کرد ؛ تا شکوه و عظمت « مادر » در فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی ما همواره متجلی و متبلور باقی بماند .

در این مراسم ، دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات ، فاطمه سلیمی رئیس گروه ورزش بانوان و کاظمی رئیس دایره حراست اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ، سید کمال محمدیان رئیس شورای شهرستان شمیرانات و امید قمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، زینب صالحی فشمی را همراهی می کردند .
در خاتمه : ضمن اهداء لوح تقدیر و جایزه به 36 هنرمند و 21 شرکت کننده – با قید قرعه – به شش نفر از شرکت کنندگان ، جوایز نقدی و به 20 نفر از تماشاچیان نیز لوازم ورزشی تقدیم شد .

نخستین جشنواره بازی های بومی و محلی و غذاهای سنتی اقوام ایرانی « دا » ، صبح روز سه شنبه ( مورخ 97/09/13 ) با حضور مقامات عالی اجرایی و مدیران ورزش استان تهران و شهرستان شمیرانات در جمع مردم ورزشکار و ورزش دوست این منطقه در سالن ورزشی زنده یاد قدرت شجاعیان ( واقع در ورزشگاه شهدای قیطریه ) ، به انجام رسید .
تاريخ  ارسال:چهارشنبه 14 آذر 1397 - 15:54

کد:88655-1397
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.