طليعه دهه مسلميه و شهادت جانسوز امام محمد تقي عليه السلام بر شيعيان جهان تسليت باد            

   يكشنبه 28 مرداد 1397

كلام روز

امام رضا علیه السلام فرمودند : این ( جواد علیه السلام ) همان مولودیست که با برکت تر از او در اسلام زاده نشده است .


كلام رهبری

امام جواد علیه السلام در نوجوانى به رهبرى امت اسلام منصوب شد ؛ و در سالهایى کوتاه ، جهادى فشرده با دشمن خدا کرد . به طورى که در سن 25 سالگى - یعنى هنوز در جوانى - وجودش براى دشمنان خدا غیر قابل تحمل شد ؛ و او را با زهر شهید کردند . همان‌طورى که ائمه‌ى دیگر ما علیهم‌السلام با جهاد خودشان هر کدام برگى بر تاریخ پر افتخار اسلام افزودند .


تبليغات


آمار بازدید
نشست هم اندیشی رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات با مسئولین هیئت های ورزشی این شهرستان برگزار شد

نشست هم اندیشی رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات با رؤسا ، نایب رئیس ها و دبیران هیئت های ورزشی این شهرستان با موضوع معارفه و بررسی ظرفیت های موجود جهت ارتقاء و تداوم روند روبه رشد ورزش شهرستان شمیرانات و بخش های تابعه ( لواسانات و رودبارقصران ) برگزار شد .

»

رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات به برکت دهه کرامت ، سه خانه ورزش را در بخش لواسانات افتتاح کرد .

در سالروز ولادت کریمه اهلبیت ، علیاحضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه پر خیر و برکت کرامت ، امید قمی ضمن حضور در بخش لواسانات در مورخ 97/04/24 ، خانه ورزش روستاهای جائیج ، لواسان بزرگ و رسنان را افتتاح کرد . این مراسم با حضور داورزنی رئیس هیئت ورزش های بومی محلی استان تهران ، محمدیان رئیس شورای شهرستان شمیرانات ، آقابیک پیشکسوت عرصه ی ورزش و اعضای شورای بخش و شهر لواسان و روستاهای تابعه به انجام رسید .

»

بازگشایی سالن ورزشی دارآباد پس از نصب کفپوش ؛ در شب میلاد کریمه اهلبیت علیهم السلام

در نخستین شب از دهه نورانی کرامت ( مورخ 97/04/23 ) ، سالن چند منظوره ورزشگاه شهدای دارآباد پس از نصب کفپوش استاندارد ، مورد بهره برداری قرار گرفت . بازگشایی سالن مزبور باحضور رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات و اعضای شورای محله دارآباد ، به دست خانواده معظم شهدا صورت پذیرفت .

»

افتتاح کافه مشاوره فرهنگسرای ملل

کافه مشاوره فرهنگ سرای ملل - واقع در پارک قیطریه - با حضور فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات افتتاح شد . این مراسم پس از برگزاری ششمین جلسه کارگروه اجتماعی شهرستان شمیرانات با موضوع طرح نسخه جهادی ، اجتماعی ، تربیتی جهت نجات شمیرانات از آسیب ها و معضلات اجتماعی برگزار گردید .

»

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات

ظهر روز سه شنبه ( مورخ 97/04/12 ) طی برگزاری مراسمی که با حضور نادر شاملو معاون توسعه منابع انسانی ، اداری و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ، در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات صورت پذیرفت ، دکتر احمد نامنی رئیس سابق اداره تودیع و امید قمی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات آغاز به کار کرد .

»

ادای احترام مدیران ورزش شهرستان شمیرانات به مقام شهید گمنام

در حاشیه ی برگزاری مراسم تقدیر از هیئت های ورزشی برتر شمیرانات ، فرماندار شهرستان شمیرانات ، مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ، رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات و رؤسا ، نایب رئیس ها و دبیران 23 هیئت ورزشی فعال این شهرستان ، ضمن حضور در کنار مزار شهید گمنام به مقام شهداء ادای احترام کردند .

»

تقدیر از مسئولین 23 هیئت ورزشی برتر شمیرانات

در مراسم تقدیر از هیئت های ورزشی برتر شمیرانات ، که با حضور فرماندار شهرستان شمیرانات و مدیران وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به انجام رسید ، از همکار جانباز ، رؤسا ، نایب رئیس ها و دبیران 23 هیئت ورزشی فعال و خبرنگاران خبرگزاری های فارس و ایرنا ، تجلیل به عمل آمد .

»

مراسم تقدیر از هیئت های ورزشی شهرستان شمیرانات

مراسم تقدیر از مسئولین 23 هیئت ورزشی برتر شمیرانات در سال 1396 ، صبح روز دوشنبه ( مورخ 97/02/03 ) با حضور فرماندار شهرستان شمیرانات و مدیران وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به انجام رسید .

»

حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن 1396

اقشار مختلف ملت ایران در اجابت به فراخوان رهبر معظم انقلاب ، ضمن حضور در راهپیمایی 22 بهمن 1396 نقش خود را در به تصویر کشیدن صفحه ای تماشایی تر از هر سال ، ایفا نمودند .

»

غرفه ی وزارت ورزش و جوانان در مسیر راهپیمایی 22 بهمن 1396

غرفه وزارت ورزش و جوانان طبق معمول سنواتی ، در 22 بهمن سال 96 نیز کانون تجمع راهپیمایان در کنار مقام عالی وزارت و مدیران ارشد ورزش و جوانان کشور بود . ورزشکاران و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات نیز در کنار دکتر نامنی ریاست محترم اداره ، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ، معاونین ایشان و مدیران ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان های تابعه را در عزیمت به سوی این غرفه همراهی کردند .

»

حضور پرشور ورزشکاران ، جوانان و مدیران ورزش شمیرانات در راهپیمایی 22 بهمن

در راستای پاسخ به فرمان مقام معظم رهبری و به منظور ترسیم تصویری تماشایی تر از همیشه ، ورزشکاران ، جوانان و مدیران ورزش شمیرانات نیز در کنار آحاد ملت شریف ایران ، مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و معاونین ایشان ، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، در راهپیمایی 22 بهمن 1396 حضوری پر شور از خود به یادگار گذاشتند .

»

هیئت ورزش های رزمی شهرستان شمیرانات میزبانی همایش بزرگ کوهپیمایی رزمی کاران استان تهران را به خوبی عهده دار شد .

همایش بزرگ کوهپیمایی رزمی کاران استان تهران به مناسبت دهه فجر ، در روز جمعه ( مورخ 96/11/13 ) با میزبانی هیئت ورزش های رزمی شهرستان شمیرانات به انجام رسید ؛ و بیش از 1000 رزمی کار از حوزه ها و شهرستان های تابعه ی استان تهران در معیت مدیرکل ورزش و جوانان در ارتفاعات توچال حضور یافتند .

»

All Page : 7

This Page: 1

صفحه نخست

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  

صفحه بعد

صفحه آخر
گفت و گو


دکتر شهریور : پهلوانان ، فرماندار شمیرانات را کمک کنید !

فرماندار شمیرانات تشکیل ساختار حقیقی و حقوقی شورای ورزش شهرستان را خواستار شد .

نماینده مردم تهران : دکتر احمد نامنی از مدیران شایسته شمیرانات است

مازیار ناظمی : بهترین راه مقابله با شایعه پردازان گردش اطلاعات است

خانمحمدی : باید جایگاه ویژه ای برای تبیین خدمات به جامعه مخاطب در نظر گرفت

دکتر احمدی : خبر باید قابلیت جهت دهی صحیح به افکار عمومی داشته باشد

 آرشيو گفت و گو

مقالات


تبیین وضعیت موجود ورزش شهرستان شمیرانات

اهمیت ارتقاء سواد رسانه ای و آسیب شناسی شبکه های اجتماعی

تشریح آرمان های انقلاب توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات

تعاریفی نوین از روابط عمومی

در مورد سومین وزیر ورزش و جوانان ایران

وضعیت ایران در پاراالمپیک ریو 2016

 آرشيو مقالات


کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان شميرانات می باشد.